Оплата рахунку за банківськими реквізитами

Реквізити компанії
   Як платити за реквізитами?

Введіть дані для платежу

При здійсненні оплати в бюджет (податки, збори тощо) поля ПІБ та ІПН Платника мають містити дані саме платника податків.
Залишилося 160 символів

Комісія 1.52% не менше 3 грн для комунальних платежів та платежів в бюджет.
Комісія 2% не менше 2 грн для всіх інших категорій.

Переказ коштів здійснюється на наступний банківський день. Зарахування на Р/р отримувача – протягом трьох робочих днів (як правило, протягом 24 годин). При відмові у проведенні операції повернення коштів гарантується.

Дані картки
Картка відправника
    Я згоден з умовами публічної пропозиції
    Чому ми не запитуємо CVV код

    Чому ми не запитуємо CVV код

    Токенізація - це нова технологія безпечних платежів від Visa і MasterCard, яка замінює конфіденційну інформацію про обліковий запис, таку як 16-значний номер платіжної картки, унікальним цифровим кодом, званим токеном. Токен дозволяє обробляти платежі без розкриття фактичних даних облікового запису. Технологія токенізаціі від Visa і MasterCard використовується в ApplePay і GooglePay.

    Оплати токенами вважаються більш захищенними, оскільки при оплаті не приймає участь реальний PAN карти і токен створюється під конкретного торговця, тому Міжнародні платіжні системи та банки-эквайери проводять оплати токенами без перевірки CVV коду.

    Відео "Як оплатити рахунок по номеру IBAN в Україні?"

    FAQ

    Що таке оплата рахунку за реквізитами

    Оплата за реквізитами — це доволі розповсюджена і зручна послуга, що дозволяє здійснити переказ грошей на банківський рахунок будь-якої організації чи особистий рахунок фізичної особи. Найчастіше послугу використовують для:

    • оплати товарів чи послуг в інтернет магазинах та різного роду сервісах;
    • сплати комунальних платежів;
    • внесення планового платежу чи погашення боргу перед банками та мікрофінансовими організаціями;
    • сплати штрафів;
    • здійснення платежів до бюджету;
    • оплати навчання та інших послуг.

    Зарахування грошей, які були відправлені через переказ за реквізитами, може відбуватися протягом 3-х робочих днів. Але більш ніж в 95% випадків це відбувається впродовж 24 годин після проведення транзакції.

    Як оплатити банківський рахунок за реквізитами

    Оплата на розрахунковий рахунок може бути здійснена через касу будь-якого українського банку або через платіжні термінали самообслуговування, які можна знайти майже в кожному ТЦ та супермаркеті. Крім того, платіж можна здійснити через сервіси або мобільний додаток свого банку (наприклад, через приват24 або інтернет-банкінг Ощаду, Укргазбанку). Однак, на нашу думку, найзручніший та найшвидший спосіб здійснити переказ на необхідні реквізити — скористатися послугами Portmone.com. Для цього потрібно:

    • Обрати розділ “Оплата за реквізитами”.
    • Вказати дані отримувача (категорію платежу, ЄДРПОУ чи ІПН, найменування отримувача та рахунок IBAN).
    • Заповнити інформацію про відправника (ПІБ, email, контактний телефон, ІПН), а також вказати суму та призначення платежу.
    • Вказати дані платіжної картки або обрати одну із раніше збережених карток (якщо поповнення рахунку здійснюється після авторизації на сайті Портмоне).
    • Здійснити оплату, натиснувши “Оплатити”.

    Після того, як система опрацює транзакцію, на ваш емейл буде надіслана електронна квитанція, яку при необхідності можна завантажити на свій пристрій чи роздрукувати.

    Що таке номер IBAN

    IBAN — міжнародний формат банківського рахунку, який почав використовуватися на території України з 2020 року. Він був запроваджений для того, щоб спростити міжнародні та внутрішні розрахунки. Його вказання є обов'язковим при здійсненні оплати рахунку за реквізитами.
    IBAN складається з 29 символів (використовуються букви та цифри), в яких зашифрована наступна інформація:

    • код країни (2 літери)
    • контрольні цифри (2 цифри)
    • МФО банку (6 цифр)
    • номер рахунку отримувача (19 цифр), де перші 5 нулів — не несуть ніякого інформаційного навантаження, а наступні 14 цифр — номер картки.

    Знайти IBAN свого рахунку можна через інтернет-банкінг чи мобільний додаток свого банку. 

    Що таке ЄДРПОУ або ІПН отримувача

    Щоб виконати платіж за реквізитами, система попросить внести:

    • для юросіб отримувачів — ЄДРПОУ, який складається з 8 цифр і представляє собою податковий номер організації, що був їй присвоєний Міністерством юстиції України;
    • для фізичних осіб — РНОКПП, що складається з 10 цифр і являє собою індивідуальний податковий номер, який має кожна людина, що сплачує податки.

    Без вказання цих даних здійснити переказ по довільним реквізитам неможливо.

    Що вказувати в призначенні платежу

    Ще один обов'язковий параметр, який потрібно вказати при здійсненні платежу за довільними реквізитами — призначення платежу. Тут необхідно вказати інформацію про платіж або дані документів, на основі яких переказуються кошти. Правильно заповнене призначення платежу дозволяє пришвидшити ідентифікацію і обробку транзакції.
    Наприклад, при оплаті замовлення інтернет-магазину, вкажіть номер замовлення та своє ПІБ, при оплаті навчання — ПІБ та період, за який вноситься оплата.

    Переваги оплати рахунку за реквізитам на сайті Portmone

    Користуючись нашим сервісом, ви можете бути впевненими у високій швидкості проведення оплат, максимальній захищеності персональних даних і низькій комісії. Крім того Портмоне дозволяє сплачувати тисячі різних послуг та сервісів в одному місці, наприклад:

    А якщо ви витратите пару хвилин на реєстрацію, то отримаєте ще більше можливостей, що дозволять здійснювати платежі без комісії, створювати шаблони та нагадування, отримувати кешбек і багато іншого.

    Контакти

    Допомагаємо 24/7

    Portmone.com
    Portmone Business

    Служба підтримки Portmone:

    ic_email [email protected]

    ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна

    Служба підтримки Portmone Business:

    ic_email [email protected]

    ic_location пр-т. С. Бандери, 16-Б, БЦ Макрос, 04073, Київ, Україна