Оплата рахунку за банківськими реквізитами
Для того щоб оплатити рахунок за реквізитами, достатньо обрати категорію платежу, заповнити декілька рядків інформації (ЄДРПОУ, назву і рахунок IBAN отримувача) та ввести дані для платежу. Здійснити платіж можна картками Mastercard, Visa, а також НПС ПРОСТІР будь-якого банку України. Перед сплатою детально перевірте коректність вказаних даних.
Якщо ви вказали некоректні дані, у вас є можливість відмінити платіж та здійснити його повторно. Ця опція доступна виключно в день, коли була здійснена оплата за реквізитами. Для цього необхідно написати листа на електронну адресу support@portmone.com. УВАГА! В разі введення помилкових реквізитів при здійсненні переказу, комісія сплачена Клієнтом за послуги Райффайзен Банку Аваль, поверненню не підлягає.
Для цього напишіть листа на електронну адресу support@portmone.com з відповідним проханням.
Частіше за все це відбувається у зв’язку з некоректним чи неповним заповненням реквізитів отримувача. Перевірте вказану інформацію та повторіть платіж за реквізитами ще раз. Якщо виникнуть труднощі, прохання звернутись до нашої служби підтримки.
Зарахування коштів на розрахунковий рахунок відбувається протягом трьох робочих днів без урахування дня оплати. В більшості випадків, грошові кошти надходять протягом 24 годин.
На жаль, ми не можемо вплинути на швидкість зарахування грошових коштів.
15 000 гривень в день можна перевести на розрахунковий рахунок з урахуванням комісії. Якщо вас цікавить більша сума грошових коштів, рекомендуємо розділити її на декілька частин та здійснити ще один платіж наступного дня.
В категорії “Платежі до бюджету“ - максимальна сума 50 000 грн/день
Зверніть увагу: з боку вашого банку можуть бути обмеження на здійснення трансакцій через інтернет. Для зміни подібних лімітів необхідно звернутись в підтримку вашої фінансової установи.
На даний момент автоматична сплата рахунку за реквізитами неможлива.
Увійдіть до особистого кабінету та відкрийте розділ «Баланси в компаніях». Там ви зможете знайти збережений шаблон та сплатити його.
Системою не передбачено формування рахунків за довільними реквізитами. Оплатити такий рахунок банківською карткою можна в будь-який момент в розділі «Баланси в компаніях».
Оплата рахунку за банківськими реквізитами не відноситься до тарифного плану «Місяць». Однак ми рекомендуємо перевірити наявність Вашої компанії в каталозі послуг. Для цього введіть назву організації в рядку пошуку. Більше про ваш ТП можна дізнатись в розділі «Тарифи».
Зверху вашої квитанції відображаються реквізити банку-еквайєра, а не отримувача. Реквізити вашого платежу вказані в таблиці під фразою «Сплата рахунку на довільні реквізити». Банк-еквайєр – обслуговуюча організація, яка організовує точки прийому платіжних карток та здійснює комплекс операцій, пов’язаних з виконанням платежів та розрахунків по банківським карткам в цих точках.
IBAN (International Bank Account Number) - міжнародний номер банківського рахунку відповідно до стандарту №13616 Міжнародної організації з стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS.
Рахунок в форматі IBAN складається з 29 літерно-цифрових символів.
Як приклад: UA хх yyyyyy zzzzzzzzzzzzzzzzzzz, де:
- UA - код країни
- хх - контрольне число, згенероване банком
- yyyyyy - МФО банку
- zzzzzzzzzzzzzzzzzzz - номер рахунку (до 12.01.2020 може складатися з 5-14 символів, а з 13.01.2020 - з 5-19 символів)
Нічого. Всі обов'язки по формуванню та відкриттю нових рахунків в форматі IBAN покладено на банк. Також банк самостійно повідомить ДФСУ про закриття попередніх рахунків.
Очікуйте повідомлення від банку, в якому відкрито ваш рахунок. Або самостійно зв'яжіться з його службою підтримки.
Що таке оплата рахунку за реквізитами
Оплата за реквізитами — це доволі розповсюджена і зручна послуга, що дозволяє здійснити переказ грошей на банківський рахунок будь-якої організації чи особистий рахунок фізичної особи. Найчастіше послугу використовують для:
- оплати товарів чи послуг в інтернет магазинах та різного роду сервісах;
- сплати комунальних платежів;
- внесення планового платежу чи погашення боргу перед банками та мікрофінансовими організаціями;
- сплати штрафів;
- здійснення платежів до бюджету;
- оплати навчання та інших послуг.
Зарахування грошей, які були відправлені через переказ за реквізитами, може відбуватися протягом 3-х робочих днів. Але більш ніж в 95% випадків це відбувається впродовж 24 годин після проведення транзакції.
Як оплатити банківський рахунок за реквізитами
Оплата на розрахунковий рахунок може бути здійснена через касу будь-якого українського банку або через платіжні термінали самообслуговування, які можна знайти майже в кожному ТЦ та супермаркеті. Крім того, платіж можна здійснити через сервіси або мобільний додаток свого банку (наприклад, через приват24 або інтернет-банкінг Ощаду, Укргазбанку). Однак, на нашу думку, найзручніший та найшвидший спосіб здійснити переказ на необхідні реквізити — скористатися послугами Portmone.com. Для цього потрібно:
- Обрати розділ “Оплата за реквізитами”.
- Вказати дані отримувача (категорію платежу, ЄДРПОУ чи ІПН, найменування отримувача та рахунок IBAN).
- Заповнити інформацію про відправника (ПІБ, email, контактний телефон, ІПН), а також вказати суму та призначення платежу.
- Вказати дані платіжної картки або обрати одну із раніше збережених карток (якщо поповнення рахунку здійснюється після авторизації на сайті Портмоне).
- Здійснити оплату, натиснувши “Оплатити”.
Після того, як система опрацює транзакцію, на ваш емейл буде надіслана електронна квитанція, яку при необхідності можна завантажити на свій пристрій чи роздрукувати.
Що таке номер IBAN
IBAN — міжнародний формат банківського рахунку, який почав використовуватися на території України з 2020 року. Він був запроваджений для того, щоб спростити міжнародні та внутрішні розрахунки. Його вказання є обов'язковим при здійсненні оплати рахунку за реквізитами.
IBAN складається з 29 символів (використовуються букви та цифри), в яких зашифрована наступна інформація:
- код країни (2 літери)
- контрольні цифри (2 цифри)
- МФО банку (6 цифр)
- номер рахунку отримувача (19 цифр), де перші 5 нулів — не несуть ніякого інформаційного навантаження, а наступні 14 цифр — номер картки.
Знайти IBAN свого рахунку можна через інтернет-банкінг чи мобільний додаток свого банку.
Що таке ЄДРПОУ або ІПН отримувача
Щоб виконати платіж за реквізитами, система попросить внести:
- для юросіб отримувачів — ЄДРПОУ, який складається з 8 цифр і представляє собою податковий номер організації, що був їй присвоєний Міністерством юстиції України;
- для фізичних осіб — РНОКПП, що складається з 10 цифр і являє собою індивідуальний податковий номер, який має кожна людина, що сплачує податки.
Без вказання цих даних здійснити переказ по довільним реквізитам неможливо.
Що вказувати в призначенні платежу
Ще один обов'язковий параметр, який потрібно вказати при здійсненні платежу за довільними реквізитами — призначення платежу. Тут необхідно вказати інформацію про платіж або дані документів, на основі яких переказуються кошти. Правильно заповнене призначення платежу дозволяє пришвидшити ідентифікацію і обробку транзакції.
Наприклад, при оплаті замовлення інтернет-магазину, вкажіть номер замовлення та своє ПІБ, при оплаті навчання — ПІБ та період, за який вноситься оплата.
Переваги оплати рахунку за реквізитам на сайті Portmone
Користуючись нашим сервісом, ви можете бути впевненими у високій швидкості проведення оплат, максимальній захищеності персональних даних і низькій комісії. Крім того Портмоне дозволяє сплачувати тисячі різних послуг та сервісів в одному місці, наприклад:
- поповнити рахунок інтернет;
- здійснювати перекази з Європи;
- поповнити мобілку;
- заплатити за комуналку;
- провести платежі p2p;
- придбати квиток на автобус чи поїзд;
- внести платежі до бюджету і т.п.
А якщо ви витратите пару хвилин на реєстрацію, то отримаєте ще більше можливостей, що дозволять здійснювати платежі без комісії, створювати шаблони та нагадування, отримувати кешбек і багато іншого.